Boże Narodzenie 2017 świąteczny worek - pkps

Przejdź do treści

Menu główne:

Możesz pomóc
    
    

    

    

    
    

    

    

Po raz czwarty Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Okręgowy w Szczecinie zaprasza wszystkich chętnych do  wzięcia udziału w  grudniowym przedsięwzięciu jakie chcemy zorganizować przy współudziale mieszkańców Szczecina,  którzy chcą  być darczyńcami  uśmiechu, jaki po spełnieniu marzeń,  pojawi się  na twarzach obdarowanych dzieci.  

Ideą Świątecznego  worka pełnego  niespodzianek”  jest jednorazowa pomoc w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Polega na znalezieniu darczyńcy, który gotów jest służyć bezinteresowną pomocą rodzinie ubogiej lub znajdującej się tymczasowo w trudnej sytuacji. Każda osoba o wielkim sercu może w ramach tej akcji przygotować paczkę świąteczną dla ubogiej rodziny. Liczy się każda pomoc!
W roku ubiegłym 5 darczyńców (osoby prywatne jak i firmy)  przekazało, w dniu 23 i 24 grudnia,  osobiście pięciu rodzinom (rodziny wielodzietne, matki - ojcowie samotnie wychowujący dzieci) świąteczne prezenty.
Radość i uśmiech na twarzy dzieci była bezcenna.
Wystarczy skontaktować się z pracownikami biura  ZO PKPS w Szczecinie  – organizatorem tej akcji  – (tel. 91-433-45-04 lub 514-161-064),  którzy wskażą potrzeby swoich podopiecznych oraz za ich zgodą skontaktują z darczyńcami.


Pomóc można również, wpłacając darowiznę na konto

BANK PEKAO SA I ODDZIAŁ SZCZECIN

23 1240 3813 1111 0000 4375 5868


    Z poważaniem


  PREZES PKPS
                                dr Aleksandra Sander
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego